pátek 15. listopadu 2019

Podzimní svícen

Množství povinností zimního semestru se plně projevily na neaktivitě blogu, a proto dnes přináším alespoň lehce naladěný podzimní článek. Pod ruce mi totiž přišlo hned několik dřevěných koleček z kmenu stromu, jelikož taťka z nich něco vyráběl a ty méně povedená jsem si nechala a přemýšlela, co s nimi. Nakonec zvítězila jednoduchá podzimní dekorace v podobě svícnu. Vzala jsem tedy brusný papír a trošku zabrousila hrany. Potom přišla na řadu tavná pistole, větvičky a dekorace. Jeden svícínek jsem včera darovala babičce, aby měla taky nějakou tu podzimní dekoraci na stole a druhý zůstal u nás doma. 

Máte nějaké podzimní dekorace nebo rovnou začátkem prosince přejdete na ty vánoční?
10 komentářů:

 1. A kdepak si vzala ty dřevěná kolečka? :-) Vypadá to moc krásně! Když já neumím být skoro vůbec kreativní v tomto ohledu. Mám jeden podzimní věnec na venkovních dveřích, s kterým jsem spokojená, ale od té doby jsem už nic netvořila. :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokáceli jsme strom a kolečka mi taťka uřezal z jeho kmenu :) Ale všimla jsem si, že je teď nedávno prodávali i v Kiku.

   Smazat
 2. To je moc pěkná dekorace, já budu vyrábět až adventní věnec. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 3. Já nejsem moc velký dekoratér, takže v mé výbavě chybí tavná pistole. Aranžuji tedy většinou jen něco do vázy...
  Ale tobě se svícen povedl

  OdpovědětSmazat
 4. Moc krásné věnce, ty se opravdu povedly :) Taky bych se potřebovala nějak kreativně vyřádit a náš byteček vol po nějaké podzimní dekoraci, ale nemám ani tavnou pistoli, ani dřevěná kolečka :)

  OdpovědětSmazat
 5. Jee, no upřímně? Tohle bych klidně použila i jako vánoční svícen. Vypadá krásně, mám moc ráda podobné, víceméně přírodní, dekorace.

  OdpovědětSmazat
 6. To je tak krásné! Jsi moc šikovná. Moc se mi to líbí :) Já si užívám i podzimní výzdobu. Jen mě mrzí, že tu podzimní i vánoční mám vždycky jenom takovou chvilku :( :D

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 7. To vypadá moc krásně, skoro až vánočně!

  OdpovědětSmazat
 8. Podzimně vyzdobený mám letos poprvé celý pokoj, nikdy jsem ten podzim nějak neřešila, ale tenhle rok jsem byla přímo naladěná pro tuhle výzdobu :D Každopádně příští víkend s příchodem adventu už ji budu měnit za vánoční :))

  OdpovědětSmazat
 9. Jsou krásné, opravdu se ti povedly :) Já nějakou tu podzimní dekoraci vyrábím, ale pak rychle přecházím na tu vánoční :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětSmazat