pátek 5. července 2019

Photo diary I Rodinná dovolená na Vysočině

Předposlední týden v červnu jsme s rodinou strávili na Vysočině, a tak nesmí chybět ani tradiční fotočlánek. Ubytovaní jsme byli stejně jako loni v malém a velmi útulném penzionu v obci Trpišovice. Byl to skvělý výchozí bod pro výlety a zároveň skvělé místo na odpočinek. A když si vzpomenu na ty bohaté snídaně, které nám paní majitelka připravovala, tak se mi sbíhají sliny ještě dnes...

Celkově se mi okolí Lipnice nad Sázavou velmi líbí a jsem ráda, že jsem díky mým rodičům mohla určitá místa navštívit, protože pro mě samotnou by to určitě nebyla volba číslo jedna. Navíc si pokaždé užívám, jak je naše země krásně rozmanitá. 

Taky budu moc ráda, když mi dáte nějaký tip na vaše oblíbené místo u nás, kam se rádi vracíte

Nárdoní památník odposlechu - ucho
Nárdoní památník odposlechu - ústa pravdy
Nárdoní památník odposlechu - zlatý vočiHlava XXII.


Muzeum Jaroslava Haška

7 komentářů:

 1. Máme v jiném koutě Vysočiny (na Pelhřimovsku) chalupu a taky to tu mám ráda. V Lipnici jsem byla na hradě, okolí prochozené nemám.
  A pokud jde o tip na místa, kde se mi líbílo, tak doporučuji třeba Broumovsko, okolí Jeseníku nebo Slovenský ráj

  OdpovědětSmazat
 2. Já se přiznám, že Vysočina je jedno z mála míst, kde jsem v Česku ještě nebyla.. Jen tudy docela pravidelně projíždím vlakem - i z vlaku vypadá krásně :))

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 3. Já na Vysočině žiji celý můj život, když projíždíš po dálnici směr Brno přes vysoký most, tak tam přesně jsem :-D Vysočina je krásná, ale já raději než objevovat místa u nás na Vysočině, jezdím objevovat místa jinam :)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 4. Ježiš! Tam jsem taky byla, ale 5 let zpátky a už jsem zapomněla, jak se to jmenovalo - myšleno vytesaný ty části obličeje ve skále. My byli kempovat na Stvořidlech :) Doufám, že jste si to užili!

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 5. Jé to jsou super fotky, Vysočinu mám vlastně kousek :D Mám ráda přírodu a procházky kolem řeky, takže tohle by se mi líbilo taky :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 6. Vypadá to tam krásně, museli jste si to užít na maximum! :))

  OdpovědětSmazat
 7. Sorry, ale článek jsem otevřela hlavně kvůli těm bramborovejm kuličkám. Mňam! Miluju hlavně knedlíky naplněný masem🙏.

  OdpovědětSmazat