pátek 7. června 2019

Photo diary I Ráj pro milovníky rostlin v Čáslavi

Po zkouškovém přišlo zasloužené volno, a proto jsme se s mamkou rozhodly, že si zajedeme do Čáslavi, kam většinou tak jednou za rok rády jezdíme. Nacházejí se zde totiž dvě velká zahradnictví  (Starkl, Hortis) a to hned naproti sobě. V jednom z nich je dokonce i velká okrasná část s jezírkem s rybami, vzrostlou zelení a lavičkami, kde se můžete posadit a chvíli relaxovat. Navíc jsme měly velké štěstí, protože v pravé poledne bylo v obou zahradnictvích minimum lidí. Odvezly jsme si i čtyři menší kytičky, které zvládly i několikahodinovou zpáteční cestu vlakem bez újmy a mohou nám teď dělat ve skalce nově radost. 

Vyfotila jsem i několik fotek, protože jsem si říkala, že třeba nějakého dalšího milovníka zeleně inspiruji k návštěvě nebo se alespoň pokochá. Zároveň by mě i zajímalo, jaký máte vztah k rostlinám vy a jestli něco sami pěstujete. 

9 komentářů:

 1. Tak do Čáslavi to mám hodně daleko, ale vypadá nádherně! :) Já měla jako dítě s rostlinkami v bytě strašný problém, všechny mi hned chcípaly, až po delší době jsem zjistila, že to bude umístěním mého pokoje, do kterého nejde skoro žádné světlo. Teď se u mě naopak rostlinkám dost daří, takže si to užívám. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Kochám se ráda, ale pěstování mi nejde a ani mne nebaví. Cizí zahrada na koukání je pro mne ideál

  OdpovědětSmazat
 3. Je to nádherný, bohužel já jsem zrovna ten typ, kterýmu umře i kaktus. Takže já a kytičky nejdou dohromady :) Ale vždycky jsem obdivovala lidi, který to umí <3

  Paulina, the moon child

  OdpovědětSmazat
 4. vyzerá to tam pekne, ja sama pestujem len pár klasckých bytových kvietkov :)

  OdpovědětSmazat
 5. Zatím nepěstuju, ale rozhodně chci začít. :)
  Nádherné fotky. ♥

  OdpovědětSmazat
 6. Já měla pocit, že jsem komentář už psala a ono ne, tak ti tu něco pěkného taky musím zanechat. Ráj je pěkný, v poslední době i já začínám propadat květinám, nicméně ještě stále mi jich docela dost uvadá :D

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 7. Tak tam se musím někdy podívat, naprostá paráda! :)

  OdpovědětSmazat