úterý 21. května 2019

Zútulněte si domov s vámi vysněným povlečením

Nakupování dekorací a bytového textilu si vyloženě užívám, a proto když jsem se dozvěděla o blogerské výzvě na téma "vytvoř ložnici svých snů", tak jsem ani chvíli neváhala! Velké poděkování patří také Péti z blogu My golden mind, která mi o ní napsala. 

Samotnou výzvu má na svědomí portál Blogerky.cz ve spolupráci s českým výrobcem povlečení a prostěradel Darre.cz. Díky nim mám dnes možnost představit Vám jedno jejich povlečení. Jedná se o vzor, který jsem si sama vybrala a nese název Kočičky z kopečku. Nebudu lhát, už jenom ten název se mi hrozně líbí. Ale abych začala od začátku... Darré vyrábí povlečení, prostěradla, povlaky na polštářky, ručníky, kuchyňské utěrky a mnoho dalších textilních výrobků do domácnosti. Navíc jsou všechny jejich produkty vyráběny v České republice, takže pokud se rozhodnete pro nákup v tomto internetovém obchodě, podpoříte tak domácí firmu. A jestli vlastníte postel atypických rozměrů, nezoufejte. Darré Vám ho ušije na míru. Stačí je kontaktovat, vybrat materiál, vzor, rozměry a zanedlouho máte povlečení svých snů doma. 


Nedávno jste také mohli zaznamenat jejich spolupráci s Anie Songe. Společně vytvořili limitovanou edici, která je plná peříček. A jaké bylo mé překvapení, když jsem v balíčku kromě povlečení objevila také tři povlaky na malé polštářky, čtyři krásné hrnečky a tři časopisy. Pojďme se na ně tedy společně podívat.Všechny čtyři hrnečky patří do edice U nás na kopečku. První dva jsou se vzorem kočičky z mého povlečení a pejska, kterého rovněž na jejich stránkách seženete. Zbylé dva mi tvarem ihned připomněly plechové hrnečky mé babičky, ale i ony jsou porcelánové. Povlečení s tímto motivem najdete pod názvem Andělé. Hrnečky jsou moc hezké a takové překvapení mi zlepšilo den.Dále se v balíku nacházely tři časopisy se zaměřením na dům, bydlení a zahradu, kde jsou články plné zajímavých vychytávek. A když je zahlédla moje mamka, tak jsem už věděla, že ode mě poputují časopisy k ní a potom k babičce. A teď už k samotnému povlečení... Jedná se o klasické povlečení ze 100% bavlny, má zipové zapínání a záruku na něj máte 5 let. Na zipy je záruka neomezená. K dispozici je také provedení v černo-bílé barvě. Povlečení je velmi kvalitně ušito a nenašla jsem ani jednu nitku, která by čouhala ven. Každý produkt má rovněž malou jmenovku s názvem firmy nebo s názvem edice povlečení. A takové povlečení pohladí po srdci nejednoho milovníka koček.A tady ještě malá ochutnávka toho, co Darré nabízí... 


Závěrem bych chtěla firmě Darré moc poděkovat za balík plný skvělých věcí, které mi udělaly obrovskou radost. A pokud zrovna potřebujete nové povlečení, prostěradlo nebo cokoliv jiného, určitě zavítejte na jejich e-shop. 

Znáte firmu Darré? Jaké vzory a materiály povlečení se Vám líbí? 

12 komentářů:

 1. Povlečení vypadá moc pěkně. Firmu neznám. Já jsem si tento měsíc objednala dvě povlečení. Jednu sadu jsem si objednala se svým vysněným vánočním vzorem, jelikož byla v 60% slevě a to už se vyplatilo. Nechtěla jsem za něj platit plnou částku. No a následně jsem si objednala ještě z Lidlu povlečení s palmovými listy a květy, to bude na léto skvělé! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já na to stejné povlečení z Lidlu taky koukala už v letáku a hrozně se mi líbilo :) Na léto jako dělané!

   Smazat
 2. To povlečení je nádherný Eli, přesně se k Tobě hodí. A kočinka je krásná. Firmu neznám, ale určitě se podívám!

  OdpovědětSmazat
 3. Značku vůbec neznám, ale je to hezké a roztomilé :-) mě by se líbilo s pejskama, protože jsem pejskař :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné povlečení i věci k tomu! Jsem moc ráda že vybrali aspoň tebe a máš z povlečení takovou radost! ♥
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 5. O firmě Darré už jsem četla - u Moniky z blogu U nás na kopečku, která s firmou spolupracuje. Ale ještě od nich nic nemám.
  Ty sis vybrala moc pěkné povlečení a i ty hrnečky jsou krásné. Tak ať se ti v povlečení dobře spí a z hrnečků dobře pije.

  OdpovědětSmazat
 6. Povlečení je strašně roztomilý :) vážně moc pěkný :)

  Maris

  OdpovědětSmazat
 7. Vůbec je neznám, ale povlečení je krásné, roztomilé. Nejradši bych chtěla s těmi peříčky. Já taky miluji nakupovat povlečení a tak celkově doplňky do bytu/baráku. :-) Těším se, až budeme mít s přítelem vlastní. Fakt se těším, až si to podle sebe zútulním. :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Jé, tak to nemá chybu. Povlečení je úžasný 😍 také se chystám nějaké pořídit, ať máme na střídačku. Ale ještě lepší to bude, až budeme mít konečně novou postel. 😂🤗

  OdpovědětSmazat
 9. To povlečená i hrnečky vypadají opravdu hrozně krásně :) Hned bych si je pořídila :)

  OdpovědětSmazat
 10. Firmu neznám, ale vzory mají opravdu moc krásné :) Je od nich i milé, že Ti takhle poslali i hrníčky, ty vypadají taky moc krásně :)

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat