středa 24. dubna 2019

Blog slaví 1. narozeniny

Dnes je tomu přesně rok, co jsem vydala první článek na tomto blogu. Tak rychle to uteklo... Blog jsem zakládala s cílem ukázat Vám vše, co mě baví a možná se i tak trochu v psaní určitých článků najít. Netoužila jsem po velkém množství čtenářů a netoužím po tom ani teď. Radost mi dělá každé jednotlivé shlédnutí, komentář nebo jakákoliv interakce přes instagram. 

Taky mi nedávno došlo, že na blogu nemám moc osobních článků, které by Vám více přiblížily mou osobu, proto jsem se rozhodla, že to v nastávajícím blogovém roce zlepším. Beru to jako takovou menší osobní výzvu, protože jsem původně osobní/názorové články neměla vůbec v plánu psát. 

Nabízí se taky otázka, jestli jsem už někdy nějaký blog psala. Odpověď zní ano. Blog jsem psala mnoho let zpátky, kdy si troufám říct, že šlo spíš o pubertální zábavu, ale jak už to tak bývá, ironicky vlastně měl větší počet shlédnutí a čtenářů než má tento. I přesto jsem původní blog v nějakém zápalu emocí smazala a pár let jsem bojovala s myšlenkou, jestli ho opět založit. A jak můžete vidět, přesně před rokem se tak i stalo.

A teď taková menší rekapitulace prvního roku:

Závěrem chci svému blogu popřát krásné první narozeniny a tady má ode mě pomyslnou kytičku tulipánů. Děkuji všem, ať už pravidelným nebo občasným čtenářům za Vaši přízeň a těším se na Vás u dalšího článku.

Vaše Eliška ♥ 

21 komentářů:

 1. Moc gratuluji ♥ hrozně to utíká a já ti přeji spoustu dalších krásných blogovacích let :) tvůj blog mám moc ráda a jsem ráda, že si občas napíšeme i na instagramu :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 2. Gratuluji k výročí a přeji hodně úspěchů, více odezvy, která vždy podpoří a budu držet palce aby byla tvoje chuť tvořit nadále. :) Blog je moc fajn.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné úspěchy za pouhý rok, gratuluju :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Tak do dalších let blogu hodně nápadů a lehkou ruku při psaní článků

  OdpovědětSmazat
 5. Jééj gratulujem nech sa darí naďalej :)

  OdpovědětSmazat
 6. Gratuluji! Snad se ti i nadále bude dařit!:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že to uteče a za rok budu psát druhý článek k výročí :) Děkuji :)

   Smazat
 7. Jéé, tak to Ti moc gratuluju! ♥ Ať tě blogování baví i dál :))

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 8. to je skvele :) moc tobe a blogu gratuluji a preju vse nej :) dalsi uspechy ale hlavne dalsi a dalsi clanky :) ktere me osobne u tebe moc bavi :) jsi jeden z mala blogu kam chodim rada :))) a vracim se sem protoze proste chci :) jsi inspirativni, nejen kvuli dekoracim :) kosmetice :) ale obecne. mas zajimavy blog a jsi moc sikovna, hezky pises.) jen tak dal :) mej se krasne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tolik chvály v jednom komentáři :) Moc si toho vážím ♥ Děkuji Veru :)

   Smazat
 9. Tak to máš po roce opravdu krásné úspěchy!:) To já za chvíli budu mít blog 2 roky a zdaleka nejsem na takových číslech. :D

  OdpovědětSmazat
 10. Gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů :)

  Life by Angellyca

  OdpovědětSmazat
 11. Moc Ti gratuju ♥ ani bych neřekla, že už je to rok :) Přijde mi to, že Tvůj blog čtu mnohem déle :) Ať se Ti pořád v blogování daří a hlavně, ať Tě to pořád stejně baví ♥

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat