neděle 24. března 2019

Instagramové účty, které ráda sleduji a inspirují mě

Krásný den všem,

na článek tohoto typu jsem se chystala už delší dobu, jenom jsem se rozhodla ho trošku pozměnit. Nebudu vám ukazovat pouze své oblíbené instagramery, ale hlavně profily, které mě nějakým způsobem inspirují. 

1. Pokojovky
Nápomocný instragram pro všechny milovníky pokojovek. Najdete zde různé zelené tipy pro vaše rostlinky nebo vám může nějaká nová padnout do oka a třeba ji zrovna mají holky i skladem. Ráda pročítám i jejich články na stránkách a dokonce mají i svou vlastní knihu.


2. Plants of Poland
A u rostlin ještě chvíli zůstaneme... Mým dalším oblíbeným zeleným profilem je Plants of Poland. K Polsku mám blízko jak vzdáleností tak i srdcem, proto mě tenhle profil plný inspirace dost baví. 3. Evan Tattoo
Evan Kim je známý svým minimalistickým stylem tetování. Sleduji ho už asi rok a stále mě překvapuje něčím novým. Sama tetování nemám, ale pokud se jednou pro nějaké rozhodnu a čirou náhodou bych byla zrovna v New Yorku, tak si ho nechám vytvořit rozhodně u něj :D 


4. The Fitness Chef
Přiznám se, že na fitness profily si moc nepotrpím. Tenhle je ovšem úplně jiný. Je plný tipů na zdravé stravování, poradí vám, za co zaměnit vaše oblíbené dobroty, ale nebojte. Své jídlo si stále užijete :) 


5. Travel Motivations
Cestovatelských profilů je mnoho a všechny jsou inspirativní a plné nápadů na návštěvy krásných míst. Existují profily zaměřující se pouze na Českou Republiku, jiné se zaměřují zase na Evropu nebo na celý svět.... 


6. Big Cococa Puff
Zvířecích profilů sleduji taky hned několik. Tady bych vypíchla hned několik tipů:
- mr.pokee - ježeček cestující se svým majitelem po celém světě
- kevinbaconpig - domácí prasátko
- baloublue - francouzský buldoček a jeho štěňata
- bunnymama, wally_and_molly, bigbunnycheeks - králíčci kam se podíváš

Zvířecí profily sleduji ráda hlavně když nemám svůj den. Pohled na obrovského králíka vezoucího se v osobním vozíčku mi zaručeně zvedne koutky alespoň na chvilku. 7. Live More!
Jediný profil youtuberů, který tady zmíním. Sleduji je již od jejich začátků a stále si nenechám ujít ani jedno jejich video. Jsou to Češí, kteří žili nějakou dobu na Floridě a teď cestují s karavanem přes USA. Jsou opravdoví a mluví tak, jak jim huba narostla. V tom jsou mi velice blízcí a mohu doporučit i knihy od Terky. 


Jaké jsou vaše oblíbené instagramové profily?
E.

16 komentářů:

 1. To jsou krásné profily! Já asi nemám úplně oblíbené profily, spíš tak všeobecně sleduju lidi a nejvíc mě baví ti, kteří jsou přirození a nemusí mít vše dokonalé :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký výber. Ty pokojovky mě zaujaly nejvíc, jdu účet omrknout. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Žádný z těchto účtů nesleduji, takže pro mě určitě super inspirace :)
  One Loving Girl

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkný výběr :) Na ty instagramy s kytičkami je radost pohledět :) A králíka Big Cococa Puff sleduji taky :) Sama mám králíka, takže pohled na tohohle obra mě vždycky pobaví :)

  OdpovědětVymazat
 5. Veľmi pekné a zaujímavé účty, zatiaľ som nepoznala ani jeden. Ja nemám vyslovene obľúbené účty, skôr sledujem ľudí, ktorí ma inšpirujú, pridávajú pekné a kvalitné fotky. A hlavne tých, ktorým na fotkách a feede naozaj záleží.
  Simple but significant

  OdpovědětVymazat
 6. Žádný z účtů neznám, takže děkuju za inspiraci :) Já sama asi žádný oblíbený profil nemám, ale ráda sleduju třeba Dewii, Terryemi nebo Mamadomisha :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 7. Cocoa Puffa znám, to je božan!<3 Jinak ty pokojovky musím začít sledovat, miluju fotky kytek:)

  OdpovědětVymazat
 8. Žádný z těchto účtů neznám. Můj typ je @meetmylovelyworl, má krásně laděný profil a úžasný i skrze to, jak si vyhraje s dekorací a fotkami a zapojuje do fotek hodně mimčo. Dále mám ráda různé receptové, například @toprecepty.cz, pak jsou úžasné fotky na @natgeo

  somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 9. Tyjo, zajímavé profily. Musím se přiznat, že já žádné z nich neznám.. :( :D Moc děkuji za tip na článek, něco podobného bych taky mohla udělat. Jen já bych asi měla problém vybrat jen pár profilů. :D

  OdpovědětVymazat
 10. Žádné z těchto profilu neznám, ale moc ráda sleduji dekorace, jídlo a fitness :)

  OdpovědětVymazat
 11. Plno novinek :) Musím říct, že mě zaujaly snad všechny :D Akorát mít insta po své zvířátko mi přijde trochu úlet. Ale minimalistické tetování se mi moc líbí a i Live more! vypadají velice zajímavě :) Já sleduju hlavně profily, které přidávají recepty nebo cvičí :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 12. Já nejraději sleduji zase fitness :D a i zvířata a cestování:)

  OdpovědětVymazat
 13. Nepoznala som žiadny z týchto profilov, tak ďakujem za námet na objavovanie. :)

  OdpovědětVymazat
 14. Pokojovky su super. Ja som si uz aj kupila ich knihu a zacala viac pestovat "pokojovky" Naozaj inspirativny ucet :-)
  |Kaviareň u mačky|

  OdpovědětVymazat
 15. Hned jsem začala sledovat The Fitness Chef. To mě baví moc 🌹.

  Moc díky💖.

  Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovědětVymazat