neděle 9. prosince 2018

Vánoční SOUTĚŽ / UKONČENO

Čím si lépe zkrátit čekání na Vánoce než soutěží.

Kdo můj blog už nějakou tu chvíli čte, tak ví, že mám ráda krabičky jako je například dm box. Líbí se mi, že člověk až do poslední chvíle vlastně neví, co je uvnitř. Přemýšlela jsem o něčem podobném, ale nakonec jsem se rozhodla, že se s vámi o většinu produktů přece jenom podělím. Skryté vám zůstanou pouze tři a jediné, co vám můžu říct, že o kosmetiku se již nejedná :) Výherce se musí nechat překvapit.Co box obsahuje?

     1. Nivea Body Lotion
     2. Yves Rocher sprchový gel Oliva & Petit Grain
     3. Freeman slupovací maska - okurka
     4. Sebamed Dětská mycí emulze
     5. The Scottish Fine Soaps krém na ruce a nehty - vrba a zvonek
     6. Trend It Up Ultra Matte Lipcream 035
     7. Trend It Up oční linky 040
     8. Essence matt matt matt lipstick 05
     9. Essence lak na hety I ♥ Trends 05
     10. Essence Kajal pencil 01 black
     11. Essence Eyebrow designer 02 brown

     + 7 vzorečků (Nivea, Weleda a Sephora)
     + 3 skryté produkty

Podmínky pro přihlášení do giveaway:
Nechci nikomu přikazovat, aby můj blog sledoval. To je pouze vaše rozhodnutí.
Stačí mi, abyste mi napsali váš e-mail a odpověděli na otázku - Jaký byl/je váš rok 2018?
Můžete to shrnout do jedné věty, ale klidně se i rozepsat. Moc ráda si to přečtu :)
(Poskytnutím vašeho e-mailu automaticky souhlasíte s jeho zpracováním pro účely této soutěže.)

Giveaway trvá od 9. 12. do 15. 12. 2018. V neděli 16. 12. 2018 budu kontaktovat výherce, abych hned následující den mohla balíček odeslat a výherce tak měl balíček doma ještě před svátky.

Všem zúčastněným přeji hodně štěstí :)

                                                                                                                                                                                                                   

Soutěž vyhrává Petra T. z blogu My golden mind. Výherkyni moc gratuluji! :)


29 komentářů:

 1. takže môj rok bol taký bežný nejaké ups a nejaké downs ale musím ho zhodnotiť teda oveľa lepšie ako ten minulý a už to je pozitívum :)
  iva.jeli@gmail.com
  POĎ SA U MŇA NA BLOGU ZAPOJIŤ DO VIANOČNEJ GIVEAWAY A UROB SI RADOSŤ <3

  OdpovědětSmazat
 2. Já mám za to, že byl úspěšný. Pořídili jsme si vlastní bydlení, povýšila jsem v práci, narodila se mi krásná neteřinka...na tenhle rok nikdy nezapomenu.
  e-mail: slancova.m@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Můj rok 2018 byl zásadní v tom, že jsme se s přítelem přestěhovali do bytu. Jinak to snad ani nebylo nic zajímavého, výlety, fesťáky a nějaké ty oslavy. :) Taky se příteli narodil druhý synovec, takže bylo co v listopadu slavit. :)
  email: naty.duskova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Měla jsem vesměs hezký rok. S přítelem plánujeme po mojí (snad úspěšné) maturitě bydlení, spustu už toho máme tak nějak promyšlenýho v hlavě a strašně se těším, takže hlavně doufám, že bude rok 2019 ještě lepší a že to všechno klapne. Letos jsem toho hodně zvládla, srovnala se s některými věcmi, které mě vnitřně dost žraly a snažím se na sobě celý rok pracovat, tak bych řekla, že až na prokrastinaci, občasnou lenost a promaroděnej podzim byl (a ještě je) 2018 fajn:)
  email: vanessa.janickova@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 5. hezký den :) já měla tento rok rozhodně průlomový - z práce jsem odešla na mateřskou a před dvěma týdny se mi narodilo miminko. Můžu říct že od té doby je každý den úplně jiný, s dítětem plyne čas rychle a změny přichází také velmi rychle, o to víc je nutné, aby se člověk cítil stabilně a měl pevnou půdu pod nohama, potom se ze všeho může těšit. Já mám velké štěstí, že mě je to okolím přáno a dáno :) jinak jsem si tento rok hlavně užívala setkávání s lidmi, především s tím, jak jsem cítila, že brzy budu žít hlavně s tím jedním človíčkem. velmi intenzivní pro mě byl odchod z práce - pracuji s dětmi a školním rozhlasem mi děti poslaly přání, abych se měla dobře, to mě dojalo k slzám :) přeji všem krásný advent! Cervenka. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 6. Rok 2018 byl skvělý i špatný. Stalo se mnoho dobrého, ale i špatného a až teď na konci roku jsem si spousty věcí uvědomila a konečně vím, jakým směrem se vydat a konečně jsem udělala rozhodnutí, které jsem dlouho plánovala. Takže vesměs bych ho považovala za přeci jen skvělý! :-).

  OdpovědětSmazat
 7. Už sledujem! :)

  Môj rok 2018 v prvom rade veľmi rýchlo zbehol. U mňa sa život točí viac menej okolo školy a učenia ale tento rok som sa skôr naučila viac nie z kníh ale z praxe, za čo som veľmi vďačná lebo k budúcemu povolaniu je to oveľa viac potrebné :) Aaa inak som mala mega krásne leto, ktoré som nestrávila ako inokedy hlavne doma. Teraz už len poviem "thank u, next" :D :D
  Mail: lenkab636@gmail.com

  Recenzie-Kozmetiky

  OdpovědětSmazat
 8. Rok 2018 mi především hrozně rychle utekl. Odehrála se v něm spousta změn - odmaturovala jsem, přestěhovala se s přítelem do Brna a začala chodit na vysokou. Nemůžu se dočkat, co přinese rok 2019. Každopádně já vždycky doufám, že další rok bude o krapet lepší než ten předchozí. Už se nemůžu ale dočkat Vánoc a tobě taky přeji krásné svátky :) email: katerina.slapotova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 9. Rok 2018 mi rychle utekl, ale jsem ráda, že jsem se dostala do třeťáku na vysoké, konečně jsem zase viděla po dvou letech moře a hlavně mi přinesl tento rok spoustu skvělých lidí, za což jsem moc vděčná :) přeji ti krásné Vánoce :)
  mygoldenmind@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 10. Balíček je krásný, musím se tedy také zúčastnit! :D :))
  Můj rok 2018 byl relativně povedený, podařilo se mi zvládnout státnice a také se dostat dál na magisterské studium, takže co se týče školy, jeden úspěch za druhým :D :) Každopádně celý šíleně utekl a doufám, že rok 2019 bude stejně tak pohodový. Už se těším na Vánoce a bude to příjemné zakončení, které si užiju s celou rodinou :))

  sejvlova.pavlina@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
 11. Můj rok 2018 byl neskutečný! Plný skvělých událostí a novinek! Začalo to lednovou výhrou v soutěži, kde jsem poprvé prezentovala před spoustou neznámých lidí! Pak to byla určitě maturita, přijetí na vysokou, udělání řidičáků, dovolená v zahraničí, koupení bytu a začátek bydlení s přítelem a v poslední řadě pořízení pejska! Navíc mi přijde, že jsem se i psychicky posunula! Prostě opravdu podařený a parádní rok. :)

  terkakubinova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 12. Rok 2018 byl šílený, prostě jedna velká jízda... od narození syna, přes přestavbu domu až po spoustu nových zážitků. Utekl mi strašně rychle.
  jesterecka@email.cz

  OdpovědětSmazat
 13. Rok 2018 byl pro mě dost zlomový. Stala jsem se dospělou a nezávislou se vším všudy. Od ledna jsem vstoupila do nové práce a přestěhovala se s přítelem do bytu. Vyletela jsem z hnízda a začala jsem vydělávat a žít podle sebe... A po roce mohu říct, že to byl těžký rok plný změn, ale všechny za to staly. :)
  Email. Hajkovaveronika@email.cz

  OdpovědětSmazat
 14. Mně tenhle rok hlavně rychle utekl. Byl sice hodně pracovně náročný, ale taky přinesl skvělou dovolenou na horách v Černé Hoře.
  s.voskova@volny.cz

  OdpovědětSmazat