úterý 4. září 2018

Sally Hansen Insta-Dri laky| Recenze

Já a laky na nehty... Nekonečné téma, které může být pro někoho velice úsměvné . Myslím si, že bych se s vámi jednou měla podělit o můj šuplík plný laků a nehtových pomocníků, protože jestli mě něco doopravdy baví, tak je to manikúra. Přítel se nenápadně vzdaluje pokaždé, když řeším obrovské dilema: Který odstín červené je pro tento týden ten správný?

Ale ať se dostaneme k věci. Nedávno jsem si v televizi všimla reklamy na laky Insta-Dri od Sally Hansen, které by údajně měly mít nové složení. Bohužel vám dnes nemůžu přinést srovnání s původní verzí, protože jsem ty původní nikdy neměla, ale za to mám bohaté zkušenosti s jejich gelovými laky, řadou Extreme wear a především se slavným Insta-Dri top coatem. Celkově mám laky od Sally Hansen ráda, proto jsem byla zvědavá i na tuto řadu.

Celkově u nás Sally Hansen nabízí 16 odstínů Insta-Dri laků:


zdroj: https://www.sallyhansen.com/cz/ 

CO INSTA-DRI LAKY SLIBUJÍ? 

 • Nové vylepšené složení 3 v 1, které obsahuje kromě samotného laku taky podkladovou bázi a krycí lakProč používat několik lahviček, když stačí jedna. 
 • Jsou odolné vůči olupování a mají dlouhotrvající efekt. 
 • Na nehtech zasychají za 60 sekund. 
 • One stroke, one coat.


A CO NA NĚ ŘÍKÁM JÁ? 
Vybrala jsem si odstín 213 Mauve It. Cena v drogerii DM byla 99 Kč. Jedná se o světlou, nevýraznou růžovou. Většinu laků jsem zvyklá nanášet ve dvou vrstvách, protože se mi líbí intenzivní barvy. U tohoto laku jsem nanesla pouze jednu a bylo hotovo. Chvíli jsem sice bojovala s vnitřním nutkáním, jestli nenanést i druhou vrstvu, ale nakonec jsem odolala. Nehty se krásně lesknou  i bez top coatu, což mě mile překvapilo. Lak jako takový mi na nehtech držel perfektně bez jakéhokoliv odření nebo uloupnutí po dobu 4 dnů. Pátý den jsem zamířila do bazénu a bylo po parádě. Kousky laku se začaly pomalu olupovat.

I přesto jsem byla s lakem spokojená a rozhodla jsem se ho vyzkoušet podruhé a to asi za dva týdny od první zkoušky. Tentokrát už bez bazénu, opět v jedné vrstvě a s mým oblíbeným top coatem Insta-Dri stejné značky. Tentokrát lak vydržel bez chybičky celých 6 dní a to mi už přijde při běžných domácích pracích opravdu slušné. Celkově jsem ho na nehtech nechala déle než týden a pořád nebyl v žádném extrémně špatném stavu.

Celkově jsem s lakem byla spokojená a už teď mám spadeno na další odstín.

Bez top coatu na denním světle

S top coatem na umělém osvětlení

Jaká je vaše nejoblíbenější značka laků? Máte zkušenost se značkou Sally Hansen?

15 komentářů:

 1. Veľmi pekná farba laku. Ja používam laky od Esssence ale o týchto lakoch som počula iba pár krát. ;)

  Blog of Sunflower

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem na nehty hrozná a vždycky si ten lak sama seškrábu. Ani si to třeba neuvědomuju. Ale je fakt, že ty gelové laky mi vydrží o něco dýl. v dm se na něj určitě mrknu.


  Dokonalý tabu

  OdpovědětSmazat
 3. Amazing post, dear! A big hello from Germany!
  Hugs ♥
  LIANA LAURIE | My new video

  OdpovědětSmazat
 4. Já používám od essence, ale já bych právě potřebovala mít nějaké rychloschnoucí, protože nedokážu nic nedělat několik minut i víc. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak zkus buď ten Insta-Dri top coat od Sally Hansen nebo jsem taky jednu dobu používala rychleschnoucí kapky na nehty od Essence :)

   Smazat
 5. O těchto lacích jsem slyšela, ale cena mě vždycky odradí :D Každopádně, lak, který vydrží na nehtech šest dní bez chybičky, to je naprosto boží!

  ELIS MINAROVÁ

  OdpovědětSmazat
 6. Mě taky hned zaujala reklama na tyto laky, a pokud fakt uschnou během 60ti vteřin, tak to klobouk dolů. Já chodím na gelové nehty, takže tohle jde trochu mimo mě, alespoň momentálně :)

  OdpovědětSmazat
 7. Laků mám doma požehnaně, když jsem byla menší (cca 3 roky zpět?), tak jsem milovala laky. Mám jich pořád doma nejméně 50.. to mi připomíná je už povyházet (:D). Teď volím raději gelové nehty, pro mou práci jsou nejlepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. + Sally hansen jsem nikdy neměla, spíše jsem sahala po miss sporty laky:-).

   Smazat
  2. Taky jsem měla období pár let zpátky, kdy jsem si pořád kupovala laky. Na střední jsem jezdila okolo drogérie, a tak bylo na pořádnou sbírku laků zaděláno :D

   Smazat
 8. Vypadají skvěle, hodně mě zaujaly, tak se po nich třeba mrknu :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 9. O těchto lacích slyším poprvé, nicméně nádherná barvička. Vidím, že budeme mít stejný vkus. Úplně dokonalá! Teďka jsi mě úplně přiměla k tomu si nalakovat nehty :D

  OdpovědětSmazat
 10. Laky od Sally Hansen mám ráda, ale mám z jiné řady :) a taky je super pečující lak na zpevnění nehtů.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat