neděle 26. srpna 2018

Fotky v krabičce I Bontia

Krásnou neděli všem!

Možná na vás už taky nějaký ten pátek vyskakuje reklama na "krabičku s 21 fotkami zdarma" od  společnosti bontia.cz. A tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu taky a vyzkouším to. 

Jenom je potřeba vysvětlit pojem "zdarma". Platíte pouze za poštovné a balné, které činí 99 Kč. Zkušenosti s tiskem fotografií mám pouze v drogerii DM, kde cena za kus sice vychází levněji, ale je potřeba si přičíst poplatek, který je 60 Kč. 

První věc, která mě zaujala, byl nezvyklý formát fotek. Nabízí i běžný formát 10x15, ale ne u této krabičky. Tady máte výběr ze dvou rozměrů - 9x13 a 10x13. Já se rozhodla pro formát 9x13 a už jsem začala nahrávat své oblíbené fotografie z cest.

Další výhodou je používání slevových kódů, které můžete dát svým přátelům a díky nim dostanete další krabičku za 99 Kč a oni fotky za 99 Kč. A takhle to můžete dělat stále dokola :) 
 • Kdo chce, může použít můj kód: 0fb2f3 
 • A kdo nechce, tak může přejít na nový odkaz  s jiným kódem TADY 
 


Fotky jsem objednávala v úterý 21.8. a v pátek 24.8. už byly u mě doma. Rychlost mě velice mile překvapila a kvalita jakbysmet! Připadala jsem si, jako kdybych dostala dárek (ode mě pro mě :D).Všechny fotografie, které jsem si nechala vyvolat, pocházely z mobilu, takže jsem se trošku bála výsledné kvality. Ale zbytečně... Kvalitě dost pomohl i filtr, který vám fotky přímo na stránkách  upraví. Doporučuji je ovšem všechny před odesláním zkontrolovat, aby některé náhodou nebyly až moc nepřirozené. Chybička se přece může vloudit.

Celý proces vaší objednávky můžete sledovat po přihlášení. Krabička plná fotek se mi zdá ideálním dárkem pro kamarádku, babičku nebo kohokoliv, kdo fotky v tištěné podobě ocení. Věřím, že spousta z vás už zkušenosti s touto krabičkou má, ale i přesto mi přišlo jako dobrý nápad, podělit se o mou vlastní zkušenost.


Máte vlastní zkušenosti s touto krabičkou nebo jinými fotoprodukty (kniha, kalendář...)?

12 komentářů:

 1. O tomhle jsem ještě neslyšela, ale má to dobrý nápad! Díky za tip:).
  Windy pink style

  OdpovědětSmazat
 2. Jé no to vůbec neznám :D tak teda přemýšlím, že vyzkouším, ikdyž si většinou fotky tisknu na měkýký papír a pak si je lepím do diáře :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si zase kdysi tiskla fotky a dávala je na nástěnku :) Nástěnku už nemám, tak teď přichází na řadu krabičky a albumy :D

   Smazat
 3. Aha, tak to slyším poprvé :) super tip, díky, zrovna teď si chci zařizovat novou fotostenu v pokojiku, takze tohle se urco hodí :)

  OdpovědětSmazat
 4. Já jsem si z DM objednávala sněhovou kouli s vlastní fotkou a ta je skvělá :) Jinak fotky vypadají opravdu skvělé kvality!

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 5. Vždy je vše s háčkem :D
  Já s v DM tisknu většinu zajímavých fotek, abych je měla na památku:-).

  Jinak moc nádherné fotografie, vybrala si opravdu krásné.

  OdpovědětSmazat
 6. Tyhle věci se mi vždy strašně líbí, mamka má plátěnou tašku s fotkou a já sněhovou kouli a je to krásné :)

  SmileThess

  OdpovědětSmazat