pondělí 6. srpna 2018

Aliexpress | Vodolepky na nehty, UV lampa a další nehtoví pomocníci

Pamatujete si, když bylo před pár lety nakupování na Ebay a Aliexpressu obrovský boom?  Tehdy zasáhlo samozřejmě i mě a vzpomínám si, jaké hlouposti a nepotřebné věci jsem díky tomu doma nashromáždila. Dnes se už snažím nakupovat s rozmyslem. Věci, které využiji a nebudou mi jen tak ležet doma v šuplíku a zabírat místo. 

Často objednávám právě věci a doplňky na nehty, o kterých bude dnešní článek. Nejsem žádný nehtový specialista, ale mám radost, když si udělám nehty podle svých představ sama doma. K tomu mi často pomáhají právě vodolepky. Mají obrovský výběr a většinou objednávám od jednoho prodejce více druhů, aby mi přišly v jednom balíčku. Stačí si požadovanou vodolepku vystřihnout, ponořit na pár sekund do připravené nádoby s vodou, sundat podkladový papír a pomocí pinzety umístit na nehet a zalakovat bezbarvým lakem. Já nejčastěji používám Insta-Dri od Sally Hansen. Je to rychlé, snadné a levné. Cena jednoho balení se většinou pohybuje okolo 1$.  

Pokud s gelovými nehty nebo laky začínáte, tak vám rozhodně můžu doporučit UV lampy z Ali. Já občas nosím gelové laky, takže jsem si vybrala tu nejmenší a asi i nejlevnější. Cena, za kterou jsem ji pořizovala je 3,13$. UV lampa má časovač asi jednu minutu a potom vypne. Já nehty nechávám pod lampou 2x a to je už gellak zatvrzený. Jedinou nevýhodou je, že vám přijde lampa bez koncovky do zásuvky, ale je to klasické usb, takže ho zapojíte lehce. 
Dalšími mými pomocníky jsou malé lepící pásky na nehty, s kterými tvořím všelijaké pruhy. Rozhodně obzvláštní nehty, když nemáte na nějaké vodolepky nebo cokoliv složitějšího pomyšlení. Prodávají se v různých barvách i šířkách. Cena za za jednu pásku je okolo 0,5$.

Vzorníky na nehty používám už opravdu dlouho. Ulehčují mi výběr laku. Nemusím jednotlivé laky vytahovat, stačí si vzorník přiložit k nehtu a vybrat svého favorita. Cena je opět okolo 1$.Pokud sledujete na instagramu účty, které se zaměřují na nehty, tak vám rozhodně neunikl tento slupovací lak na okolí nehtu, když používáte například houbičkovou ombré metodu. Stačí ho nanést, nechat chvíli zaschnout a potom jenom lehce sundat. A máte o starost méně, nemusíte odlakovávat tenkým štětečkem okolí nehtu. Cena je okolo 1 a 1,5$.Objednáváte z Ali něco na nehty? Budu ráda za jakékoliv tipy :)

16 komentářů:

 1. Aliexpress mám strašně ráda, vždycky si tam kupuju hrozný blbosti za pár korun :D Ale produkty/věci na nehty jsem si tam nikdy nekoupila a ani by mě to upřímně nenapadlo :D Asi nejvíce mě zaujal ten slupovací lak kolem nehtu, protože je to fakt super pomocník a také ten vzorník, protože já vždycky než se rozhodnu jakým lakem si nalakuju nehty, je to doba :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsme dvě :D Taky dlouho uvažuji nad tím, kterou barvu vybrat. A slupovací lak rozhodně doporučuji :)

   Smazat
 2. Ja som si objednávala z Ali pilníky, nálepky, vankúšik pod ruky a podobné somarinky :-)


  Suesanqa

  OdpovědětSmazat
 3. Latex/slupovací lak používá také, jen ho mám z ČR a je to super pomůcka, taky na Ali vždy objednávám spoustu "blbostí" :D

  SmileThess

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D Ještě že nevím, kolik jsem za ty blbosti ve finále celkem utratila.

   Smazat
 4. To je super, jsi strašně šikovná, já si nikdy s nehty takhle vyhrát neuměla :) a ty nálepky se mi moc líbí :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuji :) Vždycky mě bavilo hrát si s nehty a neopouští mě to ani po letech :)

   Smazat
 5. Mám od Vánoc doma UV lampu, pořídila jsem si na českém e-shopu 2v1 base & top coat a na Aliexpressu objednala tři gel laky a vůbec mi nedrží :( Nevím, kde je chyba...

  S láskou,
  ELIS MINAROVÁ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S gelovými laky z Aliexpressu bohužel nemám osobní zkušenost, ale nedávno jsem četla, že někomu taky nedržely a vůbec nekryly... Já používám od Sally Hansen nebo Trend it up :)

   Smazat
 6. Z Ali na nehty jsem měla maximálně nálepky a vůbec mi nedržely. Celkově se mi vše ohledně nehtů líbí, ale cokoliv si s nehty dělám mi nevydrží :D

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D to mě zase jo, ale dost mi k dlouhodobé výdrži pomáhá právě Insta-Dri od Sally Hansen

   Smazat
 7. Většinu těch věcí mám. Třeba téměř totožnou UV lampu a ta je parádní! :) Ale nálepky a tak moc nepoužívám, asi se to budu muset naučit.

  Gabux

  OdpovědětSmazat