středa 11. července 2018

Makeup Revolution Bake & Finish - matující minerální pudr

Pudr patří k produktům, které používám téměř denně, a proto jich mám taky velkou spotřebu. Dlouhou dobu jsem používala barevné pudry, ale po čase jsem přešla k transparentním, u kterých odpadává starost s výběrem barevného odstínu. Z těch levnějších mám ráda ten od Essence, Catrice a Nyxu. Můj jediný problém je ovšem ten, že si téměř pokaždé pudr rozbiju dřív než ho stačím vypotřebovat. Ano, dá se používat i po rozbití nebo ho můžete případně dát zase dohromady, ale už to prostě není ono a víc pudru máte kolem než tam, kde ho potřebujete.Proto mě mile překvapilo, když jsem v Rossmannu uviděla tento sypký pudr v odstínu Translucent. Vedle něho byly ve stojánku i mimo jiné další tři odstíny:
 1.   Odstín Banana  
 2.   Odstín Lace
 3.   Odstín Terracotta
Samotné balení je bytelné a za cenu 180 Kč dostanete 35 g produktu. Nevýhodu ovšem vidím v tom, že má poměrně velké dírky, kterými si produkt vysypete a může se stát, že pudru dostanete více než potřebujete. 

Moje první myšlenka byla, kam ho budu vlastně sypat. Jestli na ruku, do starého prázdného balení od pudru nebo na mixovací destičku/zrcadlo na makeup. Zvítězila nakonec ruka a je to pro mě i nejpohodlnější způsob nanášení. Pudr je velice jemně mletý a lze ho použít jak na baking, tak na celý obličej. Jak radí etiketa, je dobré ho před použitím pořádně protřepat.Vytvoří krásně matný vzhled a rozhodně prodlouží výdrž makeupu i na  t-zoně, s kterou vedu nekonečný boj. Běžně pudruju už po cca 2,5 hodinách nos, ale s tímto pudruju až okolo 5 hodin, což je s mou mastnou t-zónou zázrak. A to ještě velice lehce. 

Jen je důležité říct, že je dobré použit opravdu malé množství produktu, aby člověk nebyl bílý jako stěna. Někdy je méně opravdu více a v tomto případě to platí dvojnásob.

Jen mě mrzí, že ho nemůžu srovnat například se slavným RCMA pudrem, který tak všichni opěvují. Bohužel jsem se k němu ještě nedostala, ale to snad brzo napravím :)

Moje hodnocení je 4,5/5 králíčků. Mínus půl bodu dávám pouze za ty velké dírky, z kterých se mi hned při prvním použití vysypalo velké množství produktu a zpátky už to samozřejmě nešlo. Celkově mě značka Makeup Revolution v posledním zhruba roce a půl velice mile překvapuje. Dříve to pro mě byla značka, od které jsem měla pouze jednu velkou neutrální paletku očních stínů, protože pár let zpátky v drogerii žádná lepší k sehnání prostě nebyla. Teď nabízí velké množství produktů, které stojí za to a jejich cena je nízká. 

Jak jste na tom vy se značkou Makeup Revolution? Máte nějaký oblíbený produkt?        

4 komentáře:

 1. Jednou jsem měla minerální pudr od dermacolu a dělal ze mě zombie :D asi jsem ho neuměla správně použít

  V3ronika life

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako kdyby jsi mi mluvila z duše, když jsem poprvé zkoušela minerální pudr já :D
   Chce to prostě malé množství produktu :)

   Smazat
 2. Už dlouho pokukuji po nějakým mineralnim pudru a možná si i pořídím právě tenhle od MakeupRevolution, jsem se značkou docela spokojená. Vypadá fajn a ta výdrž je taky super. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Moc pekná recenzia :). Nad týmto púdrom som i ja rozmýšľala, no nakoniec som si od Makeup Revolution vybrala iné produkty. Značku nemám takmer vôbec preskúmanú, zatiaľ sa len púšťam do testovania produktov, ktoré som si nedávno objednala :). Určite sa na ne potom objaví recenzia na blogu :).

  OdpovědětSmazat