pátek 8. června 2018

Garnier Banana Hair Food - vyživující maska na suché vlasy

Asi před měsícem jsem v drogerii narazila na tuto novou masku od Garnieru. Při první návštěvě jsem na ni jenom koukala, ale odolala jsem. Ovšem za pár dní jsem se pro ni stejně musela vrátit. Ta její banánová vůně mě jednoduše uchvátila a pořád jsem na ni musela myslet. Vedle ní také stála její sestra papája, ale u mě byl jasný favorit banán. 

Papájová maska by měla být pro poškozené vlasy a banánová na suché vlasy. 
Pro začátek je určitě důležité říct, že já mám vlasy zcela rovné a u kořínků mastné, ale konečky mám suché, proto jakékoliv vlasové masky aplikuji maximálně do půlky délky vlasů.

Etiketa nám radí, že jsou zde tři možné způsoby, jak masku použít:

1) BALZÁM NA VLASY
 - aplikuj na mokré vlasy

2) MASKA NA VLASY 
- aplikuj na mokré vlasy, nech 3 minuty působit a důkladně opláchni

3) BEZOPLACHOVÁ PÉČE 
- naneste v malém množství do délek suchých nebo mokrých vlasů

Já vyzkoušela všechny tři způsoby, ale nejvíc mi právě vyhovuje způsob číslo tři, kdy si do dlaní  rozetřu malé množství masky a postupně vtírám do suchých konců. Vlasy jsou po ní krásně hladké, vyživené, voňavé a vypadají zdravěji. Maska vlasy nezatěžuje a stačí malé množství.

Konzistence je hutná a obal hlásá, že by měla obsahovat 98% přírodních složek jako například banánový olej, olivový olej, sojový olej, avokádový olej nebo bambucké máslo. A zbylé 2% jsou dermatologicky testována a schválena. Balení je opravdu velké (390 ml) a kupovala jsem ji za 139 Kč.
Za sebe můžu tuto masku určitě doporučit. A pokud si nejste jistí, tak se na ni aspoň jděte do drogerie podívat a třeba Vás taky mile potěší. Garnier má za tuto masku ode mne palec nahoru!

Uděluji 5/5 králíčků!

Žádné komentáře:

Okomentovat