čtvrtek 14. května 2020

Květnový dm box

Učení na státnice mi zabírá většinu času, a tak ho moc nezbývá na blog. I přesto bych si neodpustila, kdybych nezveřejnila alespoň obsah posledního dm boxu, který byl dostupný v pondělí 11. května. Údajně byly tři druhy a u nás byl dostupný tento. Navíc jsem uplatila body z dm karty, takže mě box vyšel nakonec na krásných 99 Kč. 

Box obsahoval 7 produktů a 1 vzorek.


Cena byla 199 Kč.

L'Oreál Age Specialist plátýnková maska 55+
 • Plátýnkovou masku 55+ jsem věnovala své mamince, která ji ještě ten večer vyzkoušela a moc si ji pochvalovala. Dostupné jsou verze již od 25+. Cena je 90 Kč.

ScandalEyes Rimmel London řasenka
 • Zrovna nedávno byla v Rossmannu akce 1+1 řasenka ZDARMA, takže tahle objemová řasenka si chvíli na své vyzkoušení bude muset počkat. Cena je 169 Kč.

Dermacol Love my body proti celulitidě a striím
 • Krém na strie a celulitidu mě upřímně velmi překvapil. Ani jsem netušila, že něco takového Dermacol vyrábí a i když jsem k těmto přípravkům velmi skeptická, kůže je po něm krásně hladká. Cena je 149 Kč.


BOROTALCO Mandarian and Neroli Fresh deodorant
 • Borotalco Pure mám moc ráda, ale tahle vůně je na mě příliš těžká a zařadila bych ji spíše mezi pánské deodoranty. Určitě deodorant v tomto případě přenechám příteli. Cena je 85 Kč.


Indulona heřmánková
 • Indulona je nejoblíbenější krém mé maminky, tudíž jsem ji i tento krém přenechala. Cena je 50 Kč.


Colgate bamboo kartáček na zuby
 • Několik bambusových kartáčků jsem již vyzkoušela a u žádného z nich mi nevyhovovaly jejich tvrdší štětinky. Colgate bambusovému kartáčku dám šanci a možná mě překvapí. Cena je 99 Kč.


Palmolive Pure & Delight Granátové jablko sprchový gel
 • Krásná vůně, doporučuji v drogerii přivonět. Jsem si jistá, že si ho v budoucnu opět koupím. Cena je 45 Kč.


Nivea Pure Color micelární šampon a kondicionér, vzorečky
 • Vzorečků tohoto šamponu a kondicionéru se ke mě dostalo už opravdu mnoho, přesto jsem je ale stále nevyzkoušela. 


CELKOVÁ CENA BOXU JE 687 Kč.

Jelikož už jsem dm boxu měla mnoho, nemohu se ubránit srovnání. Box hodnotím spíše lehce podprůměrně, jelikož pokud se podíváte na starší obsahy boxů na mém blogu, sami zjistíte, že boxy už zkrátka nejsou tak "našlapané" jako na samotném začátku. I přesto mám překvapení v podobě boxů stále ráda a pokud mi něco nevyhovuje, jednoduše produkt pošlu dál... 

Co říkáte na aktuální obsah boxu vy? 

10 komentářů:

 1. Taky mi přijde takový ''obyčejný'', není v něm nic, co by člověka vystřelilo ze židle. Ale zase na druhou stranu jsou to dostupné produkty, které si člověk dokáže oblíbit :) Líbí se mi ten kartáček, vůbec jsem netušila, že je vyrábí i Colgate. Sprchové gely od Palmolive také patří mezi moje oblíbené a radost bych měla i z Indulony, jelikož pořád dobře funguje :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětSmazat
 2. Já mám teda jinou verzi (a to jsem myslela, že bude jen jedna!) a taky ji vidím jako podprůměrnou, dřív DMko ty boxy prostě umělo líp.

  OdpovědětSmazat
 3. Já měla jinou verzi (budu mít zítra nebo pozítří článek na blogu, tak pak můžeš kouknout) a byla jsem spokojená. Můj box obsahoval 8 plných balení a 2 vzorky. Využiju všechno a za tu cenu 199 Kč se box vyplatil.

  OdpovědětSmazat
 4. Mě se celkem líbí, přijde mi, že zvolili užitečné produkty než mít plno dekorativky :) ale chápu, že to máš s čím porovnávat, já ne :)

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 5. Ja po týchto boxoch nesiahnem, pretože používam iný typ kozmetiky. Musím však povedať, že podľa blogov som si tiež všimla, že obsah boxov začína veľmi zaostávať. Už v nich rozhodne nie je toľko zaujímavých produktov. :)

  OdpovědětSmazat
 6. Moc hezký obsah boxu, zaujal mě zejména ten krém proti celulitidě. Snad splní i účel! :))

  OdpovědětSmazat
 7. Ani jsem netušila, že DMko něco takového dělá. :D krém na strie prosím zrecenzuj po nějakém delším užívání, zajímá mě, jestli funguje. A jestli jo, chci ho taky! :D :)

  OdpovědětSmazat
 8. Takové neurazí - nenadchne. Já si boxy nepořizuji, kupuji si cíleně, co mi sedí.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak tento box mě nijak nezaujal. :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Tak mě tenhle box teda moc nezaujal. :)

  OdpovědětSmazat