čtvrtek 13. února 2020

Valentýnské tipy

Ať už Valentýna slavíte nebo ne, dnes se podíváme na pár tipů.

Srdíčková pasta od Colgate oběhla snad celý Instagram a ani mě neminula. Navíc přítel si hodně zakládá na ústní hygieně, proto je to pro něj ideální dárek na Valentýna. Z druhé strany krabičky je i místo pro věnování. Sama jsem zvědavá, jaká pasta bude. Cena je 100 Kč.Začátkem týdne jsem si lámala hlavu, co upeču, ale Lidl tento problém vyřešil za mě. Valentýnský koláč ve tvaru srdce byl ve dvou příchutích a já neodolala stracciatellovému. Cena byla 40 Kč.


Nejověřenějším tipem je cokoliv sladkého, co má ten druhý rád. Já letos vybrala čokoládové lžičky od slovenské firmy, na které jsem narazila v dárkovém obchodě. Jsem na ně opravdu zvědavá. 


Často se setkávám s tím, že si něco drobného dávají na Valentýna i kamarádky, které jsou nezadané a tady se rozhodně povoluje i jakýkoliv kýč. Polštář ve tvaru srdíčka, svíčka ve tvaru medvídka... 


My máme s přítelem takové nepsané pravidlo, že si každý rok na Valentýna něco vyrobíme. Většinou nám s inspirací pomůže Pinterest. Jsem ráda, že i přítel to bere vážně a vždy něco vytvoří. Předloni například vyrobil DIY album s našimi fotkami a popisky.Jaký je váš názor na tento svátek? A pokud ho slavíte, dáváte si něco? :) 

10 komentářů:

 1. Já manželovi pořídila personalizovanou kávu - s naší fotkou a vlastním nápisem :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jeee, škoda, že nemám Lidl blíž, ten koláč bych koupila babičce k Valentýnu. :D Cena super. :)
  A tyjo, mě pasta na instagramu úplně minula. Vůbec jsem o ní nevěděla, až jsem ji před pár dny viděla s kamarádkou v Tescu. :D Ona si ji koupila.. :D
  Škoda, že nemám chlapa. Já mám tyhle "blbosti" ráda. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já Valentýn sice neslavím, ale ta pasta se srdíčkama je naprosto dokonalá! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Nijak zvlášť ho neslavíme, ale vyrobila jsem příteli Love coupons, našla jsem krásnou šablonu na internetu a jedna z kartiček bude také kupon na večeři, kam si společně zajdeme, už dlouho jsme nikde nebyli :)
  Ta pasta je úžasná, já ji tedy nikde neviděla ani u nikoho na ig, ale narazit na ní, tak jí beru :D

  OdpovědětVymazat
 5. My neslavíme - manžel na tyhle svátky není.Zas nosí občas kytky jen tak.
  Pasta je zajímavá

  OdpovědětVymazat
 6. Tak ta pasta je ale suprová, to vidím prvně. :-D A ačkoli Valentýn neslavíme, tak tuhle bych si koupila i jen tak. :-)

  Lucka z Seriouszone

  OdpovědětVymazat
 7. To jsou naprosto skvělé tipy :) Zaujala mě ta pasta, je to super nápad :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj, já jsem ho nikdy nijak neslavila, jedno valentýnské rande na filmu Robocop je mojí noční můrou (teď tedy už spíše vtipnou historkou)...Tvoje tipy se mi ale líbí a oceňuji, jak se přítel nebojí něco vyrobit:-)
  Hanka z blogu ciculka.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Máš tedy moc šikovného přítele! To album vypadá moc hezky! :) My si většinou zajdeme na oběd. Letos jsme nikam nešli, protože přítel šel večer do práce, tak si zítra uděláme hezký výlet do Prahy :) Jinak jsem od něj dostala hezký obraz s jeho popisem a já jsem nám vyrobila couple náramky :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 10. My Valentýna příliš neslavíme, dáme si vždycky nějakou večeři a kino a to stačí. Letos jsme to ale oslavili společně s naším výročím, které máme o den později, v Praze takovým pohodovým víkendem :) ostatně napsala jsem o něm teď i článek.
  Album je vážně povedené! Šikovný přítel .. ten můj by se na něco takového vykašlal, protože by na to neměl nervy :D

  OdpovědětVymazat